Футболист получи топлинен удар по време на мач заради високите температури. Румен Стоянов от Светкавица (Търговище) бе заменен принудително в края на първото полувреме на двубоя на тима с новака в “А” група Видима Раковски.

Светкавица спечели с 2:1 срещата, която бе официалното представяне на тима от Севлиево. Още в 7-ата минута новото попълнение на домакините Анатоли Тодоров улучи гредата, а след това Румен Стоянов и Николай Николов пропуснаха по едно положение за Светкавица.

В 22-ата минута Ангел Русев откри резултата за Видима-Раковски с удар от 30 метра. В 40-ата минута привлеченият от Сливен Ивайло Петров изравни за Светкавица от фаул.

В самото началото на втората част Шоколаров пропусна чисто положение за тима от Търговище, като се оказа сам срещу вратаря. Пет минути по-късно обаче Светкавица поведе с гол на Невен Венков. До края на мача и Христо Александров пропусна сам срещу вратаря на Видима Раковски./БЛИЦ