Две категорични двуцифрени победи взеха най-малките футболисти на Етър 1924, които при децата и подготвителните групи разбиха “Левски” (град Левски) съответно с 15:0 и 11:0.

По-внушителна бе победата на децата, които направо бележеха гол след гол. Интересното бе, че съперникът се съпротивляваше успешно чак до 26-ата минута, докогато резултатът беше 0:0, информира sport-vt. Тогава Георги Кожухаров откри, а после в играч на мача се превърна Христомир Дончев, който вкара 7 гола, като започна в 27-ата и ги приключи в 64-ата минута. Междувременно хеттрик наниза Димитър Илиев, два гола добави Георги Денев, по един Ренал Бонджов и Светлин Аврамов, а край на серията “гол след гол” сложи Кристиян Кънчев в 67-ата минута – 15:0.

Подготвителната група не падна по-долу и наниза на гостите 11 гола. Тук обаче техни автори станаха цели девет футболисти – Ангел Ангелов (11, 27), Росен Ангелов (16), Енислав Симеонов (19), Октай Шабанов (20), Кристиян Кънчев (24), Слави Монев (33), Кристиян Йорданов (38, 48), Александър Александров (46) и Светлин Аврамов (50).