Интересна и необичайна ситуация се разигра след края на двубоя от Югозападната Трета лига между Костинброд и Оборище (Панагюрище), завършил 0:0.

След последния съдийски сигнал напрежението на терена се пренесе извън него и доведе до неподправена реакция на вандали. 

Срещата премина при редица спорни отсъждания на рефера Иво Ценов, оплакаха се домакините. Той изнервил привържениците и на двата отбора. Недоволни фенове изразиха негодуванието си по необичаен и груб начин - обърнаха автомобил на един от реферите. По-късно се оказа, че колата е на страничния, а не на главния съдия.

От Костинброд коментираха, че съдийството е било спорно и е предизвикало напрежение и в лагерите и на двата отбора.