Полузащитникът на "Левски" Владимир Гаджев отново ще пропусне дерби с ЦСКА поради наказание. На мача в Разград тази вечер халфът получи жълт картон още през първото полувреме, а това е негов девети от началото на първенството, което автоматично му издейства наказание. Дисциплинарната комисия към БФС ще санкционира Гаджев с 2 мача. Това означава, че той ще е извън сметките на треньора Елин Топузаков за домакинството в събота на Литекс, както и за сблъсъка с ЦСКА на 21 април (понеделник).

В 35-ата минута на срещата с Лудогорец Гаджев фаулира Христо Златински в центъра на терена, за което съдията Николай Йорданов го санкционира с жълт картон, което води до поредното му наказание.

БЛИЦ припомня, че националът на "Левски" пропусна и последното дерби с ЦСКА (0:1 на 15 март). Тогава Гаджев отново беше наказан, след като дни по-рано (б.р. - загубата с 0:1 на 8 март) се сби с Омар Косоко след края на двубоя. Сега халфът отново ще е зрител на сблъсъка с "червените".