Колумбийският нападател Хуан Переа отпътува от стадион "Локомотив" и вече е на "Герена", където утре ще подпише официално договор с Левски. Това се случи пред репортер на "Марица", който показа снимки от пловдивския парк "Лаута".

Новото попълнение на тима на Хулио Веласкес беше взет от служители на столичния клуб с прословутия син ван, с който преди 3 седмици от Коматево бе отмъкнат в посока "сините" Армстронг Око-Флекс. 

Колумбиецът беше съпроводен до колата от изпълнителния директор на "черно-белите" Тома Цилев.

Както БЛИЦ първи съобщи вчера, Переа минава прегледи и подписва с Левски, след като двата клуба постигнаха договорка за трансфера му. 

За сделката потвърди и президентът на Локо (Пд) Христо Крушарски - "Има конкретика за Хуан Переа. Имаше много конкуренция, но успяхме да направим така, че да остане в България и да продължи да помага за българския футбол. То е ясно накъде ще поеме – към Левски. Нека мине медицинските тестове. Договорени са условията".

Крушарски потвърди трансфера на Переа: Мениджърът му клекна най-накрая

efbet Лига - сезон 2025/2026

Купа на България - сезон 2025/2026

 подкрепя българския спорт

Снимки "Марица"