Георги Русев говори пред БНТ след ремито 2:2 срещу Молдова.

"Когато създаваш повече положения от противника, но два поредни мача не можеш да победиш, явно бъркаме някъде. Не знам точно къде. Треньорският щаб ще анализира двата мач и ще ни каже. Не мога да ви обясня къде сгрешихме, заяви Русев.

- Щом днес не успяхме да победим... Грешим някъде, но не мисля, че трябва да се срамуваме от нашето представяне. Краят на сезона - изморени сме. Всеки един, който влезе и игра двата мача, даде 100% от себе си. Допускаме два гола, които не трябва да допускаме.

Аз се разбирам с всички момчета. Колективът е на много добро ниво. Получиха се някои добри комбинации. Надявам се за в бъдеще и да има много повече, които да радват хората."