Сливнишки герой разгроми старшата възраст на "Левски" с 4:1 в последната си контрола преди началото на сезона в Югозападната "В" група. Мачът се игра на едно от помощните игрища на "Герена".

По този начин момчетата на Венци Рангелов взеха сладък реванш за загубата с 2:3 от преди две седмици. В 18-ата минута Мариан Хаджиев асистира на Влади Бахъров за 0:1.В 27-ата минута опитният защитник Николай Миланов даде отличен пас в дълбочина към Николай Иванов, той преодоля двама защитници и простреля вратата на "Левски" за 0:2. Веднага след почивката сливничани треснаха и греда чрез Михаил Петров. В 52-ата минута "сините" намалиха, като след колективна грешка в средата на защитата играч в синьо изпревари всички и с шут направи 1:2. В 67-ата минута Хаджиев отбеляза, след като бе изведен от Денис Николов за 1:3. В самия край на мача нападателят Николай Николов направи резултата 1:4, след като излезе сам срещу вратаря.