Треньорът на Черноморец Георги Василев призна, че загубата на тима му от Черно море с 1:2 се дължи на психологическия срив в отбора след пораженията през пролетта. Той обаче категорично заяви, че дузпата на съперника в 18-ата минута не е съществувала.

”Как може това да е дузпа? Смешно е. Това бе ключовият момент в мача. Голът даде двойно предимство на съперника. Те вкараха от първия си удар и то с рикошет. Първото полувреме владеехме териториално играта, а шансът бе против нас”, коментира треньорът, който направи официалния си дебют.

Той говори и за проблемите в отбора. “Състоянието на Черноморец не е случайно. След като имаш потенциал и амбиции, загубите оказват влияние. Програмата на отбора бе тежка – мачове с “Левски” и ЦСКА. Самочувствието ни е сринато след загубата в Севлиево. Дошъл съм с оптимизъм и знам, че ще се вдигнем”, добави Василев./БЛИЦ