Хасково прегази с категоричното 13:0 Садово в мач от Югоизточната Трета лига. Отборът на Емил Ангелов - Бабангида вкара 6 безответни гола първото полувреме, а второто още 7. Головата сметка за "червено-белите" откри защитникът Борис Борисов още в 13-ата минута, информира Xnews.bg. Юли Шекеров заби първия си гол в срещата в 22-aта, след две минути Янко Енчев направи 3:0. Младата надежда на хасковския футбол Стефан Русев отбеляза четвърти гол във вратата на Садово.

И отново таранът Шекеров се отчете с още два гола - в 35-ата и 38-ата минути, като оформи своя хеттрик и 6:0 за Хасково до почивката.

В 47-ата Ален Иванов вкара седмия гол. Само след минута Русев покачи за 8:0. Ерай Салиф мушна в 57-ата минута - 9:0. В 60-ата минута резултатът стана двуцифрен – 10:0, а точен бе Стефан Балев. Защитникът Бисеров вкара своя втори гол в мача - в 73-ата минута, за да се стигне до 11:0.

Дойде ред и на вратаря Митко Александров, който от дузпа вкара на колегата си от Садово. Крайният резултат 13:0 и своя хеттрик оформи Стефан Русев.

Така Емил Ангелов и момчетата му влязоха в историята на хасковския футбол. Местните фенове не подобна изразителна победа и запяха “Идва ред на Нафтата”. Следващият домакински мач на Хасково е срещу лидера Нефтохимик (Бургас) - на 14 април.

Отборът на Бабангида е шести в класирането с 36 точки, а бургазлии имат 60.