ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

С шестнайсет  гола приключиха четирите двубоя от Втора лига днес. Най-резултатен бе мачът в Своге, където местният Спортист разби Дунав Русе с 5:2. Гоил след го, имаше и на Монтана - Созопол (4:1)

Етър (Велико Търново) победи Добруджа с 2:1 и дръпна с три точки на върха в класирането пред Спартак (Варна), който е с мач по-малко.

Виолетовите“ поведоха в 3-тата минута. Николай Янков порази целта със страхотно изпълнение от задна ножица. В 17-ата минута добруджанци изравниха чрез Ивайло Лазаров. Той беше точен с глава. Пет минути по-късно Етър върна гола след мощен удар на Олег Димитров за 2:1 след центриране на Алехандро.

Winbet - на един клик разстояниe! (18+)

РЕЗУЛТАТИТЕ И ГОЛМАЙСТОРИТЕ ВЪВ ВТОРА ЛИГА, 12 КРЪГ:

Петък, 7 октомври
Витоша (Бистрица) - Марица (Пловдив) 3:1
0:1 Веселин Марчев (20), 1:1 Емил Гъргоров (45+1), 2:1 Станислав Петров (49), 3:1 Деян Христов (86)

Събота, 8 октомври

Етър (Велико Търново) - Добруджа (Добрич) 2:1
1:0 Николай Янков (4)
1:1 Ивайло Лазаров (17)
2:1 Олег Димитров (22)

Монтана - Созопол 4:1
1:0 Йордан Йорданов (28), 2:0 Идрисс Фудил (67), 3:0 Идрисс Фудил (74), 4:0 Борислав Дамянов (79), 4:1 Петър Вуцов (90)

Спортист 2009 (Своге) - Дунав (Русе) 5:2
1:0 Светослав Диков (12), 2:0 Светослав Диков (20), 3:0 Ариф Ферадов (44), 3:1 Кристиан Тасков (53), 4:1 Ариф Ферадов (59), 5:1 Ариф Ферадов (64), 5:2 Мирослав Будинов (69)

Беласица (Петрич) - Литекс (Ловеч) 1:0
1:0 Куфре Ета (26)