Днешните мачове от 14-ия кръг във Втора лига бяха изключително интересни и имаше много голове - общо 14 в три срещи.

Струмска слава (Радомир) и Литекс завършиха със зрелищно равенство - 3:3, като гостите от Ловеч стигнаха до точката след гол от дузпа в 92-ата минута.

Също 3:3 направиха Созопол и Локомотив (Горна Оряховица) край морето, като домакините изоставаха в резултата на три пъти, но в крайна сметка не загубиха от "железничарите", водени от Георги Иванов-Геша.

Хебър (Пазарджик) пък нанесе поредна загуба на водения от Христо Янев Миньор (Перник) - 2:0.

Лидер във временното класиране е Кариана (Ерден) с 27 точки от 13 мача, по 26 имат Локомотив (София) (от 12 двубоя) и Пирин (Благоевград) (от 13 срещи). Хебър е четвърти с 24 точки.

ВТОРА ЛИГА - 14 КРЪГ:

От 20 ноември (петък):
Септември (Симитли) - Нефтохимик 1:2
0:1 Даниел Иванов (71), 0:2 Симеон Вешев (90+2), 1:2 Борислав Хазуров (90+4)

Янтра (Габрово) - Локомотив (София) 1:1
0:1 Светослав Диков (36), 1:1 Християн Кожухаров (62)

От 21 ноември (събота):
Созопол - Локомотив (Горна Оряховица) 3:3
0:1 Тодор Таушанов (20), 1:1 Венцислав Гюзелев (41), 1:2 Александър Стефанов (44), 2:2 Иван Колев (67), 2:3 Виктор Митев (77), 3:3 Деян Молдованов (86-дузпа)

Струмска слава (Радомир) - Литекс 3:3
0:1 Стефан Неделчев (13), 0:2 Стефан Неделчев (35), 1:2 Борислав Николов (44), 2:2 Борислав Николов (51), 2:3 Добромир Бонев (66), 3:3 Георги Иванов (90+2-дузпа)

Хебър (Пазарджик) - Миньор (Перник) 2:0
1:0 Красимир Илиев (6), 2:0 Живко Петков (16)

23 ноември (понеделник), 14:30 чaса