Голмайсторът на Монтана Луис Едуардо е с контузия след нулевото равенство 0:0 с Литекс (Ловеч). Бразилецът бе ударен лошо в бедрото на левия крак, което доведе до принудителната му смяна на почивката.

“Травмата на Едуардо е лоша. Ако не бе напуснал, през втората част Монтана щеше да заиграе по офанзивно. Едуардо е важен нападател и дано се оправи за мача в петък с Видима-Раковски”, коментира старши треньорът Стефан Грозданов пред novinitem.com.

От началото на сезона в “А” група Луис Едуардо има реализирани 5 гола. Той има общо 14 попадения за Монтана в “А” група, което го нарежда на второ място в вечната ранглиста на клуба в елита. С 14 гола е и Александър Янакиев. На първо място с 15 попадения за Монтана в “А” група е настоящият изпълнителен директор Румен Панайотов./БЛИЦ