Жесток скандал се разрази на мача за първенство на Югоизточната Трета лига между Атлетик (Куклен) и Нефтохимик, спечелен от бургазлии с 1:0. На полувремето двата отбора се оттеглиха при 0:0. В един момент вратарят на гостите Ферди Мюмюнов се отклони от основната група играчи, прескочи малката ограда и зверски преби възрастен фен на домакините.

Очевидци разказаха пред "Марица", че Мюмюнов е бил здраво псуван от пострадалия, а родителите на стража са били на 20-има метра от него.

Winbet - на един клик разстояние! (18+)

Реферът Стойчо Стоев от Кърджали реагира мигновено и изгони Мюмюнов. Мястото му на вратата зае Мартин Шейтанов, а от игра излезе Мирослав Радев.

Победата на Нефтохимик донесе Цветан Филипов,  който се разписа от дузпа в 66-ата минута.

След трудния успех "шейховете" имат 50 точки и оглавяват класирането в Югоизточната Трета лига. Втори е Созопол с 47, на трета позиция с 41 е Загорец (Нова Загора). Атлетик (Куклен) е девети с 25.