Кариана (Ерден) взе само точка при гостуването си на Вихър (Славяново) - 1:1 в срещата от осмия кръг на Северозападната Трета лига. В същото време преследвачите Бдин (Видин) и Първа атомна (Козлодуй) спечелиха мачовете си и трите отбора в челото имат по 18 точки.

Единствено заради по-добрата си голова разлика Кариана е водач в класирането.

На мача в Славяново домакините успяха да поведат в 30-ата минута. Малко преди края на първото полувреме след центриране отляво на Георги Цеков, централният нападател Васил Тачев прати топката в мрежата на Вихър за 1:1. Преди това Тачев можеше да вкара, но стражът на Славяново изби топката от голлинията.

През втората част и двата отбора търсиха нов гол, но такъв не падна. Удар на капитана на Кариана Евгени Игнатов - Бамзе прелетя над напречната греда. Тачев бе замесен в най-чистото положение. След негов шут топката мина на десетина сантиметра от страничната греда.

Съставът на Кариана: Павел Станев, Стенислав Георгиев, Георги Илиев, Иван Тодоров, Цветко Иванов, Деян Иванов, Николай Николов, Георги Цеков, Евгени Игнатов /к/, Румен Рангелов, Васил Тачев (Християн Иванов, Владимир Каптиев).