етераните на Черно море отпаднаха във втория кръг на държавното първенство, въпреки че не бяха победени. Редовното време на мача срещу Добруджа завърши 1:1, но добричлии имаха по-голям късмет при изпълнението на дузпи и се поздравиха с крайния успех 5:3.

За ветераните на Черно море отново се разписа Георги Иванов - Гонзо, който в осмата минута майсторски прехвърли вратаря на Добруджа.

Треньорът на "моряците" вкара и на Спартак (Варна) за победата с 2:1 в миналия кръг.

В срещата днес участие взе и един от директорите на Черно море - Ерджан Шабан.

За Добруджа пък точен беше Радослав Вардаров, който преди дни стана старши треньор на първия тим на добричлии. Той вкара в 48-ата минута, а в 70-ата Гонзо удари греда.

При дузпите Емануил Луканов и Бойко Каменов пропуснаха да реализират за Черно море. Така след победа и равенство Гонзо и съотборнците му отпаднаха от държавното първенство за ветерани.

Съставът на Черно море: Стоян Ставрев, Веселин Бранимиров, Явор Софрониев, Емануил Луканов, Георги Дамянов, Димитър Пантев, Тодор Каменов, Бойко Каменов, Николай Филипов, Георги Иванов, Ерджан Шабан.