Гранд Про е шампион на България за четвърти пореден път. Варненци триумфираха с титлата, след като във финалната серия надделяха над УНСС в Габрово с 2:1 победи. В петък Гранд Про успя да победи софиянци след изпълнение на дузпи, като в редовното време двата тима завършиха 3:3.

Във втората битка отборите извъртяха ново равенство, този път 2:2, като при дузпите по-точни бяха УНСС. Така новият шампион на България трябваше да се определи в трети мач. В зала "Орловец" в Габрово варненци удариха съперника с 3:0 след два гола на Вакханги Джварашвили и един на Йован Станкович. Любопитното е, че първият гол в мача падна две минути преди последния съдийски сигнал. Успехът осигури четвъртата титла на Гранд Про.

"Ние сме като Лудогорец във футзала", коментираха щастливите победители пред БЛИЦ, визирайки това, че разградчани ще спечелят четвърта поредна титла в "А" група.