Локомотив (София) продължaва отличното си представяне, записвайки нов успех. Тимът на Явор Вълчинов този път се справи с Лудогорец II в мач от 21-ия кръг на Втора лига, надделявайки с 1:0.

"Железничарите" имат три победи и равенство със Септември (София) след подновяването на първенството и с aктив от 31 точки заемат шестото място във временното класиране. Лудогорец II е десети с 27.

Единственото попадение на мача в "Надежда" реализира Йоргос Бузукис малко преди края. Гръцкият футболист влезе на мястото на Владислав Мисяк в първите минути след почивката, а в 82-ата минута се превърна в герой за домакините, разписвайки се с глава. Попадението бе първо за Бузукис за Локомотив в първенството.

Червен картон за гостите пък получи Цветелин Чунчуков в 70-ата минута и тимът на Радослав Здравков трябваше да доиграе срещата с човек по-малко.

ВТОРА ЛИГА - 21 КРЪГ

18 март 2017 г. (събота), 15:30 часа
Спартак (Плевен) - Ботев (Гълъбово) 3:1

1:0 Tихомир Тодоров (25), 1:1 Димитър Трайков (32), 2:1 Цветелин Радев (73), 3:1 Крис Гади (89-дузпа)

Левски (Карлово) - Витоша (Бистрица) 1:4
0:1 Стефан Христов (24), 0:2 Петко Цанков (43), 0:3 Петко Цанков (50), 0:4 Георги Амзин (72), 1:4 Янко Вълканов (85)

Несебър - Царско село 2:1
1:0 Даниел Стоянов (3), 1:1 Светослав Диков (84), 2:1 Ерай Карадайъ (87)

19 март 2017 г. (неделя), 15:30 часа
Оборище (Панагюрище) - ЦСКА II 3:1

1:0 Владимир Айтов (10-д), 1:1 Красимир Станоев (43-д), 2:1 Владимир Айтов (57-д), 3:1 Георги Стефанов (61)

Локомотив (София) - Лудогорец II 1:0
1:0 Йоргос Бузукис (82)

20 март 2017 г. (понеделник), 15:30 часа