Напълно недопустими според стандартите на феърплея във футбола сцени се разиграха в двубоя между Локомотив (София) и Струмска слава (Радомир) от 11-ия кръг на Втора лига.

Резултатът на полувремето е 2:2, а играчите на гостите от Радомир си позволиха да провокират феновете на домакините с всевъзможни неприлични жестове след попаденията на тима си - за 1:0 в 13-ата минута на Николов и за 2:2 в продължението на първата част, дело на Аспарухов.

Според правилата на футбола подобни действия са напълно недопустими и провинилите се би следвало да бъдат наказани с изгонване, което не се случи, а реферът показа само един жълт картон за играч на гостите през цялото първо полувреме на фона на постоянните провокации.