Бившият нападател на Левски Валери Божинов поздрави "сините" за спечелената 27-а шампионска титла.


Постът на Божигол:

"Поздравления на футболистите, треньорския щаб, ръководството и всички фенове на Левски София!

27-ма титла е доказателство за характер, постоянство и любов към клуба. Само Левски!".