След загубата на мъжкия тим на Левски от Берое с 0:1 на “Герена” и дубълът на “сините” не успя да се справи със съперника си. Двата тима направиха 0:0 днес на стадиона в Стара Загора.

В 15-ата минута Валентин Миланов стреля от границата на наказателното поле, Теодор Скорчев изби, след което коженото кълбо облиза напречната греда и излезе в корнер. Четири минути по-късно домакините бяха много близо до попадение. След центриране на Динков от корнер, Георги Хашев засече с глава, но Василев със сетни усилия изби, след което Атанасов изчисти на метър пред голлинията.

В 37-ата минута Боян Пенев стреля от 30 метра право в ръцете на Ивайло Василев.

В 72-ата минута Ердал Садула стреля от 27 метра по земя, но вратарят на Левски улови. Четири минути по-късно Садула изведе Милен Митев зад защитата на "сините", но стражът на “сините” излезе извън наказателното поле и изпревари капитана на домакините. В 78-ата минута след центриране от ляво, Еньо Кръстовчев стреля слабо с глава в ръцете на Скорчев. В 86-ата минута след центриране отляво Симеон Иванов можеше да донесе победата на Левски, но след удара му с глава топката премина над вратата на Скорчев./БЛИЦ

Берое – Левски 0:0

Берое: 1.Теодор Скорчев, 23.Николай Янков, 3.Георги Хашев, 5.Мирослав Енчев, 4.Димитър Вакавлиев, 10.Милен Митев (89 - 6.Димитър Арнаудов), 8.Боян Пенев, 20.Мартин Райнов, 11.Георги Динков, 8.Денислав Симеонов (59 - 7. Куман Николов), 17.Бончо Николаев (59 - 18.Ердал Садула)

Левски: 1.Ивайло Василев, 2.Даниел Николов, 3.Симеон Иванов, 4.Стилян Николов, 5.Живко Атанасов, 6.Георги Ангелов, 7.Павел Петков (46 - 16. Даниел Шмедин), 8.Валентин Миланов, 9.Еньо Кръстовчев, 10.Костадин Аджов (55 - 15. Роналд Донев), 11.Александър Киров (71 - 18. Андреас Васев)

Стадион: “Локомотив”, Стара Загора - 250 зрители
Главен съдия: Венцислав Кознички (Велико Търново)
Жълти картони: Боян Пенев (Берое); Валентин Миланов (Левски)

4.Славия            9    5   1   3   15:9    16
5.Миньор (Пк)       9    5   0   4   32:27   15
6.ЦСКА              8    4   3   1   25:13   15
7.Пирин (Бл)        8    4   2   2   22:17   14
8.Локо (Пд)         9    4   2   3   17:14   14
9.Черно море        8    4   1   3   15:12   13
10.Черноморец       8    4   0   4   14:11   12
11.Локо (Сф)        9    3   2   4   19:25   11
12.Спортист (Своге) 8    3   1   4   12:14   10
13.Берое            8    2   3   3   10:10    9