Дублиращият отбор на ЦСКА постигна нова важна победа. Този път момчетата на Адалберт Зафиров се наложиха с 2:1 над Пирин в Благоевград в мач от 22-ия кръг на шампионата. По този начин "армейците" (вече с 47 точки) запазиха дистанцията от 2 точки от лидера Левски, който би Литекс с 3:0 днес и събра 49 в актива си.

Още в 1-ата минута домакините от Благоевград получиха право да изпълнят дузпа, но вратарят на ЦСКА Иван Караджов спаси майсторски. Няколко минути след това Пирин излезе напред в резултата. В края на първата част Димитър Димитров върна "червените" в мача.

Второто полувреме бе много интересно, но и двата тима направиха пропуски. В 85-ата минута Томи Костадинов донесе трите точки на ЦСКА, разписвайки се за крайното 2:1.