Банско победи Лудогорец II с 1:0 на стадион "Свети Петър" в мач от 13-ия кръг на "Б" група. Така след пораженията на първия тим от Разград за Купата от Локомотив (Горна Оряховица) с 0:1 и Локомотив (Пловдив) с 0:2 в "А" група и вторият тим записа загуба. Единственото попадение падна в 71-ата минута. Георги Кременлиев напредна и центрира, а Атанас Чепилов изпрати топката в мрежата зад Георги Аргилашки. В 75-ата минута отново неудържимият Георги Кременлиев тръгна на скорост с топката по десния фланг, последва центриране в наказателното поле и резервата Боби Хазуров изпрати кълбото в напречната греда. При добавката обаче никой от Банско не се оказа точен. След успеха Банско с треньор Александър Томаш се изкачи на девето място с 19 точки.