Янтра (Драганово) победи с 4:1 Лозен в областната великотърновска група. За домакините отново се отличи Георги Каравасилев, който наниза две попадения.

Той откри резултата в 15-ата минута, а точно преди почивката Виктор Токмакчиев успя да удвои. Най-горещи страсти имаше в 74-ата минута, когато реферът свири дузпа за домакините и отново Каравасилев покачи на 3:0.
Мирослав Терзиев от Лозен получи втори жълт картон от рефера и на излизане от терена първо изрита кофата с вода, а после я грабна и хвърли по публиката на домакините, информира sport-vt.

В 80-ата минута дузпа получиха и гостите, като Йордан Кабакчиев я превърна в 3:1, но в края Даниел Славчев добави четвърти гол за крайното 4:1 за Янтра. /БЛИЦ