Добруджа и "Раковски" завършиха 2:2 в мач от 20-ия кръг на "Б" група, игран на стадион "Дружба" в Добрич.

В 30-ата минута Николай Павлов от гостите се възползва от неразбирателство между защитника Николай Христозов и вратаря Александър Конов, отне топката и реализира в опразнената врата - 0:1.

В 56-ата Кристиян Димитров от домакините се разписа директно от корнер за 1:1. Тоталният натиск на Добруджа доведе до пълен обрат. Иван Цачев бе спънат в наказателното поле на гостите, а капитанът Симеон Симеонов изпълни неспасяемо отсъдената дузпа и изведе избраниците на Светослав Тодоров напред в резултата в 73-ата минута.

В последната минута на редовното време Сашко Лачев с диагонален изстрел от 25 метра изравни - 2:2.

Така в осми пореден мач Добруджа не познава вкуса на поражението. Тимът от Добрич има 35 точки и вече е само на 2 зад втория Хасково, който в този кръг бе разбит с 0:3 от Пирин (Разлог). "Раковски" пък е на 12-ото място с 22 точки.