Любопитен инцидент беляза мача между Недан и лидера Ресен в "Б" регионалната великотърновска група. Срещата завърши с категорична победа с 2:0 за ресенчани, като Любослав Димитров откри още в 5-ата минута, а малко преди почивката Милен Михайлов вкара и втория гол.

В 75-ата минута обаче Антон Георгиев от Недан получи жълт картон за реплики към рефера. Ядосан от решението, играчът си съблякъл фланелката и сам напуснал терена, пише sport-vt. После обаче му минало и поискал да се върне, но реферът Асен Атанасов правилно не му позволил да доиграва мача. Тогава вбесеният Георгиев отново си съблякъл фланелката и замерил с нея тъчрефера, като засипал с псувни съдийската бригада на срещата. Случаят е описан в доклади от длъжностните лица и очевидно ще има санкция от ЗС на БФС.

Резултатите от останалите мачове от 18-ия кръг: Мерданя – Джулюница 1:5, Първомайци – Обединение 6:0, Патреш – Масларево 0:3, Д. Оряховица – Константин 3:2, П. Каравелово – Козаревец 3:7.