Съотборниците в Черноморец Николай Кръстев и Мишел Платини се сбиха по време на контролата със Спартак (Варна), завършила с изненадваща победа за "соколите" с 3:0 в Бургас. Съдията Ахмед Ахмед се видя в чудо и показа четири червени картона в приятелския мач, информира БТА.

Платини и Кръстев си размениха удари в 65-ата минута, след като съдията Ахмед отсъди фаул за "акулите". Двамата се скараха преди да бъде изпълнено нарушението и тръгнаха да се бутат. Съотборниците им се опитаха да ги разтърват, но те все пак успяха да си разменят удари в мелето. Съдията Ахмед Ахмед им вдигна червени картони на момента.

В 21-ата минута червен картон беше показан на халфа на Черноморец Светлин Симеонов-Пинчера, който наплю съперник. Бившият футболист на бургаския тим Станислав Жеков, който в момента играе за Спартак, пък напусна терена също с червен картон в 74-ата минута заради професионален фаул. При всички подобни
съдийски решения изгонените бяха заменяни от други футболисти, така че отборите започнаха и завършиха с по 11 футболисти. /БЛИЦ