Играчи на Локомотив (София) са изкарали пари от мача срещу Черноморец, въпреки срамната загуба с 0:4. Няколко от футболистите на “железничарите” са заложили суми за поражение на своя тим.

Играчите направили това като отговор за забавянето на заплатите в клуба, пише “24 часа”. “Червено-черните” не са взимали пари от 3 месеца. При други служители в Локомотив паузата е по-дълга.

Не е ясно точно по каква схема са заложили парите футболистите, решили да напълнят джобовете си. През първата част “железничарите” допуснаха 3 гола. След почивката гостите от Бургас вкараха още едно попадение. Направиха впечатление поне три фрапантни пропуска на домакините.

Подозрение, че футболистите на Локомотив (София) са играли тото имаше и след двубоя с “Левски”. В него “червено-черните” пуснаха четири гола за едно полувреме на “Герена”.