Старши треньорът на Черно море Илиан Илиев коментира на загубата от Ботев във Враца с 0:1.
"Не знам какво се случва след дербито на Варна. Излизаме без хъс и агресия. Ако не бяхме направили тази грешка, можеше да измъкнем 0:0, но поведението в последните два мача не е добро. Почивката идва навреме, за да можем да изчистим главите на футболистите.
Агресията и самочувствието не беше на ниво. Днес стартирахме доста офанзивно, но ни куцаше изнасянето на топката. Ако не си върнем манталитета, ще страдаме. Надявам се след паузата да покажем друго лице", заяви Илиев.