Треньорът на Берое Илиан Илиев бе разочарован след загубата с 0:3 от Локо (Сф), която е трета поредна за отбора от началото на сезона. Въпреки това младият специлист похвали играчите си за играта.

”Мачът го загубихме, исках да върнем удоволствието от играта и съм доволен, че го постигнахме. Локомотив ни изненада на контраатаки, главно през първото полувреме. През втората част играхме по-добре. Ако трябва да обясня с едно изречение ние играхме, а Локомотив вкарваше. Това е хубавото при тях, че реализират положенията си”, заяви Илиев след срещата.

Той се оплака от проблеми в защита: “Някои момчета допуснаха грешки, но като не са играли доста време, така се получава. Нямахме варианти. Зафиров има качества, но не може да седи на пейката и като да влезе да не греши”./БЛИЦ