Треньорът на Берое Илиан Илиев бе доволен от равенството – 1:1 с Рапид (Виена) в първи мач от третия квалификационен кръг на Лига Европа. Най-важното е, че стартирахме сезона добре и не разочаровахме. Само 29 дни сме заедно, но показахме добри неща. Този гол от дузпа в последната минута на първото полувреме ни стъписа. През второто се опитахме да се върнем и го направихме. Публиката ни помогна много, благодаря на феновете. Нормално е да има стъписване заради напрежението”, коментира младият специалист.

„Като цяло мачът бе равностоен. Ще се опитаме да си изиграем същия мач на реванша, шансовете си остават. Има върху какво да се работи, но важното е, че се представихме добре”, добави треньорът./БЛИЦ