Последната игра с награди БЛИЦ ГЕЙМ 4 стартира! Всичко е отначало – с ново класиране, с нови 1000 въпроси, поставени от четвъртото до последното ниво! Това е последният ти шанс, ако не си успял в предните три игри!

БЛИЦ ГЕЙМ 4 ще продължи до 2 октомври, след което ще обявим класирането. Ако си сред първите трима, ще попаднеш сред 12-те най-добри играчи, които до средата на октомври ще бъдат поканени в редакцията за заключителния тест. Той ще се състои пред комисия, когато всеки от големите финалисти ще получи лист с 20 въпроса, на които трябва да отговори устно (като тук няма да има възможни отговори А,B, C, D)

Припомняме сигурните 9 участника в големия финал от предните 3 игри.

3. Viktorio Serdarov 246 000 ТОЧКИ

Ако завършиш между 4 и 50 място, ще има допълнителни награди чрез теглене на жребий! Така че, не се отчайвай, ако не си сред първите трима!

Списък на всички награди
ГОЛЯМАТА НАГРАДА

Посещение на мача Барселона - Реал (Мадрид) на 28 октомври на "Камп Ноу". Мачът ще бъде изгледан от ложите, а победителят преди това ще може да разгледа музея на каталунския клуб.

ВТОРА НАГРАДА
Личен автограф с послание и лична фланелка на световноизвестната футболна звезда Леонел Меси!

ТРЕТА НАГРАДА
4K телевизор (43 инча) от търговска верига ЗОРА плюс фланелка на любим български футболен отбор

ЧЕТВЪРТА НАГРАДА
4К телевизор (40 инча) от търговска верига ЗОРА плюс фланелка на любим български футболен отбор

ПЕТА НАГРАДА
Телевизор (32 инча) от търговска верига ЗОРА плюс посещение на домакински мач на български отбор