ЦСКА ще плати трансферна сума от 500 000 долара за привличането на Макс Ебонг, съобщава казахстанското издание Asnews.kz, позовавайки се на запознат източник. Вчера „армейците“ представиха беларуския национал, който подписа договор за три години.
Информацията от Казахстан противоречи на данните в специализирания сайт „Transfermarkt“, където е посочено, че 26-годишният футболист има договор до 31 декември 2025 г. и след това става свободен агент.
"Футболният клуб Астана ще подобри финансовото си състояние, като реализира приход от трансфера на беларуския полузащитник Макс Ебонг“, пише в информацията.
Футболистите и треньорите на Астана не са получавали заплати от септември тази година. Освен това клубът има и задължения към отбора под формата на неизплатени премии.

