Юношеската формация на Люлин до 15 години спечели първата титла в историята си. Играчите на треньора Мартин Любенов триумфираха на първо място в столичното първенство за Деца „А“.

Шампионският трофей беше гарантиран след победата с 16:0 над ФК Победа 1945. Така Люлин завърши сезона с актив от 69 точки, една повече от Ботев (София). Трети остана Национал с 67.

След мача футболистите на Люлин получиха своите златни медали и шампионския трофей, а успехът беше отпразнуван с факли в цветовете на клуба – зелено и бяло.

Триумфът на младите футболисти е награда за отличната работа на собственика на клуба Никос Аманатидис, който в последно време изгради прекрасна база във втори микрорайон на столичния квартал „Люлин“. Теренът беше осъвременен и бяха поставени нови трибуните за зрителите.