Президентът на Спартак (Плевен) Иван Динов бе бесен от равенството с Раковски 3:3. Лидерът на "Б" група загуби 2 точки, което бе прието тежко от шефа и той изригна срещу футболистите си.

„Бесен съм както от резултата, така и от представянето на нашия отбор в този мач. Такова безхаберие от наша страна не бях виждал, откакто поех клуба. Двубоят започна отлично за нас. Поведохме с 2:0 и … край. Спряхме да играем, явно мислейки си, че вече сме спечелили срещата, а до края оставаха повече от 70 минути. Не знам на какво се дължи това поведение. Вероятно футболистите ни помислиха, че трите точки вече са за нас и до края само ще търкалят топката. Вместо да спечелим убедително, в един момент мечтаехме за щастие, ако си тръгнем с точка за Плевен. Виждаше се, че сме по-добрият отбор, но Раковски ни разказа играта за 45 минути. Така не може да продължава. През следващите дни ще имаме много сериозен диалог с отбора. На този тим има поставени цели. Вместо сериозно да ги преследваме, ето - загубихме 2 точки. Нямаме оправдание. Приказките за тежки мачове въобще не ги вземам на сериозно. Къде е лесно … Другите не играят ли тежки двубои”, заяви Динов.