Героят на ЦСКА тази вечер Иван Стоянов посвети гола, който вкара във вратата на Дери Сити, на все още неродената му дъщеря. "Армейците" спечелиха с 1:0 срещу ирландския Дери Сити в първия мач от трети квалификационен кръг на Лига Европа.

"Наистина съм много щастлив, че вкарах първия си гол в Лига Европа. Посвещавам го на дъщеря ми, която чакам да се роди до две седмици. Очаквам да бием и в реванша. Не знам дали беше по-слабо първото полувреме, но определено имаше напрежение у нас. Доста от момчетата днес играхме за първи път в Лига Европа.

Надявам се другия мач да се представим още по-добре. Реваншът също ще е много труден, не са никак слаб отбор. То, всъщност вече няма такива в Европа. Но ще излезем за победа и в реванша. Още като дойдох казах, че ЦСКА има най-уникалната публика. Видяхте, че от първата да последната минута не спряха да пеят”, каза голмайсторът./БЛИЦ