Българският национал Ивелин Попов не скри огорчението си след загубата от Беларус с 1:2 в Борисов.

"Разбира се, че загубата тежи. Започнахме първите 15 минути по-припряно. След това имахме нашите ситуации в края на първото полувреме, а накрая допуснахме гол от дузпа.

Не може да се оправдаваме. Яд ни е, че не победихме в този мач. Всеки един от нас даде 100% от себе си. Имахме своите ситуации за гол. Не трябваше да загубим. Ние допуснахме повече грешки и за това загубихме, заяви Попето.

-Второто полувреме особено ги бяхме натикали в тяхната половина. Можеше да отбележим и беше преодолим съперник.

Те имаха два удара във вратата. Владеехме топката. Хъсът и борбата не бе на това от мача с Холандия. Ние вътре го осъзнаваме. Не играхме с тази страст и това желание, което демонстрирахме срещу Холандия. Не знаем какви са причините."

Ивелин говори и за своето бъдеще. "Аз никога не съм се притеснявал да говоря. Имам оферти, но съм казал. Офертите ми стоят от нова година. Аз съм казал, че на този етап искам да остана в Спартак (Москва).

Имам договор за още две години със Спартак и не мисля за трансфер", каза Попов.