Изпълнителният директор на "Левски" Иво Тонев не сдържа нервите си по време на контролата с Дукла (Прага) и си позволи на нахлуе на терена. Шефът беше афектиран от изоставането с 0:2 в резултата и в края на първото полувреме влезе, за да иска обяснение от съдията.

Тонев изрази недоволството си от някои отсъждания преди почивката, както и се навика на един от страничните рефери.

Странно защо през първите 45 минути главният съдия си затвори очите при няколко доста груби нарушения на играчи на Дукла срещу избраниците на Илиан Илиев. Това също не се хареса много на Тонев и той нахлу на терена да се кара на рефера.

Страничният пък маркира засада и отмени гол на Дъстли Мулдер.

Съдийската тройка беше атакувана и от феновете на "Левски", заели места на стадиона в град Ахна. "Сините" привърженици още от първите минути на мача започнаха да псуват реферите, също недоволни от неадекватните им действия.

СЛЕДЕТЕ С БЛИЦ: "А" ГРУПА - ТРАНСФЕРИ И ПОДГОТОВКА