Иво Тренчев дебютира със загуба начело на Пирин (Благоевград). „Орлетата“ отстъпиха с 1:2 при гостуването си на Добруджа в мач от 25 кръг на „Б“ група и така сдадоха второ място на Локомотив (Горна Оряховица), записал победа над „Ботев“ (Враца) като гост.

Тони Тасев даде аванс на Пирин още в 9-ата минута. Той беше точен от дузпа, отсъдена за игра с ръка в наказателното поле на Божилов. В 52-ата минута Добруджа изравни резултата, след като Кристиян Димитров се разписа от друга дузпа, отсъдена за спъване на Божилов в наказателното поле.

Четири минути преди края домакините стигнаха до успеха с гол на Георги Димитров, който се възползва от грешка на защитата. Само две минути по-късно Мартин Тошев от чиста позиция пропусна да спечели точка за Пирин.