Локомотив (София) се раздели с Христо Митев, който привлече от Янтра през това лято, научи Football24.bg.
25-годишният футболист пристигна в „Надежда“ след силен сезон с екипа на габровци, но определено на стадион „Локомотив“ не му тръгна изобщо добре.
Той си изкара два червени картона за общо пет мача и в двата случая остави отбора си с човек по-малко в доста деликатна ситуация.
Първият такъв бе срещу Арда, а вторият път срещу Септември (София).
Все пак обаче не трябва да се омаловажават качествата на левия бек, който направи изключително солиден сезон с екипа на Янтра във втория ешалон.