Черно море претърпя изненадваща домакинска загуба в мач от 22-ия кръг на Елитната юношеска група до 19 години. На стадиона под Аспаруховия мост "моряците" отстъпиха с 0:3 на връстниците си от Добруджа.

След равностойно начало първи до гол стигнаха гостите от Добрич. Попадението падна малко преди почивката. През втората част "моряците" се хвърлиха в атака, но не успяха да вкарат гол. Въпреки това бяха наказани още два пъти.
Наставникът на Черно море Иван Николов сподели след загубата, че тимът му се намира в миникриза, но се надява тя да бъде преодоляна бързо.

След поражението Черно море остана с 34 точки, изоставайки сериозно от лидера Литекс, който е с 49 точки, след като загубиха с 1:3 при гостуването си на Славия.

Съставът на Черно море: Радостин Русев, Николай Димитров, Светлин Фърков, Иван Георгиев, Исмет Мурадов, Янчо Андреев, Даниил Ратников, Вилиян Николов, Иван Добрев, Любомир Михалев, Илиян Капитанов (Васил Тачев, Симеон Михайлов, Илия Стоев)