Локомотив (Пловдив) разби полския Арка (Гдиня) с 4:1 в контролна среща, която се игра в Турция. Аралица, Умарбаев, Димитър Илиев и каращият проби Мирза Хасанбегович.

Аралица откри резултата в 13-ата минута, след като получи пас по земя в наказателното поле на съперника и не сгреши.

Парвиз Умарбаев вкара най-красивия гол в мача в средата на полувремето, след като се разписа с прехвърлящ изстрел от фаул от над 50 метра.
Арка намали в 32-ата минута след точен шут на Налепа извън наказателното поле.

Три минути след почивката Локомотив вкара трети гол. Аралица проби в наказателното поле и пусна към Димитър Илиев, който от няколко метра реализира.

Локомотив не спря с набезите към противниковата врата и в 64-ата минута стигна до четвърто попадение Мирза Хасанбегович вкара от въздуха за 4:1 след центриране отляво. Това е втори негов гол в контролите.

БЛИЦ представя: Зимна подготовка 2020
Следете с БЛИЦ: efbet Лига - сезон 2019/2020