Калиакра не успя да победи Пирин като домакин и мачът от 7-ия кръг на “А” група завърши 0:0. “Орлетата” играха с човек по-малко повече от час, след като Георги Георгиев получи директен червен картон в 27-ата минута.

Интерес за публиката предизвика дебютът в Каварна на сина на Стойчо Младенов – Александър, който бе посрещнат с овации. Именно той бе най-голямата заплаха за защитата на Пирин.

През първото полувреме Иван Атанасов на два пъти бе изведен добре, но не успя да вкара. Единствената свястна атака за Пирин бе на Златковски, но Йордан Господинов предугади центрирането му.

В 54-ата минута бе най-спорното положение в мача. Четин Седула стреля, топката се удари в напречната греда и тупна на голлинията. Домакините твърдяха, че има гол, но съдията Станислав Ставров прецени, че няма./БЛИЦ

КАЛИАКРА – ПИРИН 0:0

Калиакра
: 1.Йордан Господинов, 3.Мартин Димов, 4.Детелин Димитров, 8.Ивайло Раденцов (70 - 31.Филипов), 9.Иван Александров, 14.Иван Райчев (46 - 5.А. Димитров), 15.Антон Петров, 22.Четин Садула, 23.Георги Станчев, 27.Александър Младенов (62 - 10.Н. Петров), 77.Светослав Петров

Пирин: 12.Благой Макенджиев, 5.Александър Башлиев (22 - 2.Дюлгеров), 6.Георги Георгиев, 7.Зоран Златковски, 9.Станислав Костов, 10.Руслан Иванов, 14.Янко Сандански, 18.Александър Якимов, 26.Юлиян Поев, 27.Радослав Митревски, 29.Борис Кондев

Стадион: Градски
Съдия: Станислав Ставров
Жълти картони: Д. Димитров, А. Димитров (К), Сандански (П)

48 - силен шут на Кондев, топката излезе в аут
54 - Четин Садула стреля, но топката се отби от гредата и тупна на голлинията. Съдията прецени, че няма гол