Втородивизионният Калиакра (Каварна) и аматьорският тим на Дунав (Русе) завършиха 2:2 в контролна среща, която се игра във Варна. За каварненци на два пъти се разписа Владислав Узунов.

Мачът по програма трябваше да се състои в Каварна, но в последния момент спортно-техническият щаб на русенци настоя двубоят да бъде преместен в морската столица.

Срещата премина при поделено надмощие. През първата част по-активни бяха играчите на Дунав, които успяха да поведат в 35-ата минута чрез Ники Илиев. След почивката Калиакра взе инициативата и с гол на Владислав Узунов в 53-ата минута изравни - 1:1. В 66-ата минута отборът от Русе пак поведе с попадение на Стоян Георгиев. В заключителния четвърт час от играта Калиакра отново наложи превес и Узунов възстанови равенството за втори път.

Следващата проверка на Калиакра е в петък (8 февруари) с Шумен 2010, срещата трябва да започне от 15.00 часа на тренировъчното игрище в Каварна.