Нападателят на Берое Мартин Камбуров показа задоволство от играта на своя тим при равенството 1:1 срещу ЦСКА. Ветеранът вкара 211-ия си гол в елита и съжали, че тимът му не е взел нещо повече от битката с "армейците".

“Труден и двуостър мач. Имаше доста положения и пред двете врати особено след почивката. ЦСКА с единствената си атака ни вкараха гол през първото полувреме. Радостно е, че успяхме да изравним. След това започнахме лошо с дузпа, но радостно е, че не падна гол тогава. Знаем, че ЦСКА са добър отбор и трябваше да сме на 100%, за да вземем нещо. Всеки гол е важен. Вярно е, че срещу ЦСКА по-рядко ми се получава, отколкото срещу Левски, но това е футболът. Взели сме си поуки от миналата година, когато губехме от фаворитите. Явно надграждаме. Опитваме се да играем атакуващ футбол. 13 мача - само една загуба. Имаме амбиции в турнира за Купата и ще се опитаме да отстраним Ботев”, каза Камбуров.