ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Амбициозният Крумовград записа нова победа по пътя към промоцията за Еfbet Лига. Футболистите на Неманя Миланович спечелиха с 1:0 домакинството си на Миньор (Перник).

В герой за тима от Крумовград се превърна френският защитникът Хуго Аззи, който е преотстъпен в тима от Ботев (Пловдив). Левият бек се разписа в 25-ата минута и донесе трите точки на домакините.

WINBET – забавление онлайн с над 1400 слот игри! (18+)

Крумовград е втори с 37 точки, с три повече от третия Етър, който от 16:00 часа днес стартира срещата си с Витоша (Бистрица). Както е известно, оглавяващият класирането ЦСКА 1948 II няма право да се класира в елита.

В Крумовград Миньор (Перник) продължи лошата си серия и след третата поредна загуба в първенството е чак на 16-ото място с 20 точки.

Дунав (Русе) успя да спечели гостуването на Марица в Пловдив след обрат. Точни за "драконите" бяха Мирослав Будинов и Георги Вълчев.

Последният преди 20-ия кръг Созопол измъкна ценни три точки - 1:0 срещу Литекс. Новото попълнение Борислав Трендафилов се превърна в герой, разписвайки се в 86-ата минута. Подсилилият Созопол Милен Гамаков също игра срещу Литекс.