ЦСКА няма да може да разчита на капитана си Амос Юга в първия мач в първенството след паузата заради националните отбори. Причината за това се дължи та факта, че 30-годишният дефанзивен халф получи петия си жълт картон от началото на сезона при победата с 4:1 над Крумовград.

Националът на ЦАР получи официално предупреждение от съдията Радослав Гидженов в 81-ата минута. Тогава капитанът на „армейците“ се скара с рефера заради показан картон на Данило Асприля за разкарване на топката, а през първото полувреме при идентична ситуация Алекс Колев от Крумовград не беше санкциониран.

Така Амос Юга ще пропусне предстоящото домакинство на ЦСКА срещу Етър, което по програма трябва да се проведе на 25 ноември (събота) от 17:30 часа на стадион „Българска армия“.