Локомотив (Пловдив) победи с 1:0 Черно море в контролна среща в Банско. Единственото попадение реализира Бирсент Карагарен в 47-ата минута. След попадението "моряците" имаха няколко възможности, но гол във вратата на "смърфовете" не падна.

В 15-ата минута Черно море организира контраатака, Сула изведе Сердюк на добра позиция и нападателят стреля, но топката срещна крак на противник. Малко след това Локо (Пд) се възползва от неразбирателство в наказателното поле на варненци, но Александър Василев не успя да се възползва по най-добрия начин от ситуацията.

В 25-ата Бубакар Дион напредна отдясно и се опита да насочи топката към далечната греда, но без успех. В 31-ата минута Карагарен стреля опасно от пряк свободен удар, но покрай гредата.

Малко преди края на първото полувреме Мартин Паскалев получи втори жълт картон - за закъснял шпагат срещу Сула.

В 47-ата минута Бирсент Карагарен откри резултата след отлично подаване на новото попълнение Бубакар Дион.

В 52-ата Мимито изведе Алекс Насименто Фернандес сам срещу вратаря, но той стреля в тялото му. В 83-ата минута Закария Беншаа получи отдясно и центрира в наказателното поле, където Стефан Велев стреля от въздуха, но покрай гредата и срещата завърши 1:0 за Локомотив (Пловдив).

ЧЕРНО МОРЕ - ЛОКОМОТИВ (Пд) 0:1
0:1 Бирсент Карагарен (47)

Черно море: Георги Георгиев, Живко Атанасов, Петър Божанчич, Петър Иванов, Марко Стойчевски, Метеус Клементе, Лъчезар Йорданов, Ангел Ангелов, Николай Златев, Мазир Сула, Евгений Сердюк

Локомотив (Пловдив): 1. Пиргов, 20. Петрович, 4. Паскалев, 5. Павлов, 19. Василев, 34. Витанов, 6. Каракашев, 44. Иванов, 9. Карагарен, 7. Дион, 99. Боруков

Следете с БЛИЦ СПОРТ: Лятна подготовка 2022