Авторът на първия гол за ЦСКА при победата с 2:0 над Дунав Фернандо Каранга коментира спорното първо попадение за "червените". Тогава топката се отби в бразилеца и влетя в мрежата на домакините, при което останаха съмнения за игра с ръка на голмайстора.

"Топката беше много силна и аз само се обърнах. Когато се обърнах ме удари и влезе. Мисля, че е гол. Така е видял и съдията. Удари ме в рамото, в горната част", коментира Каранга и сподели мнението си за двубоя.

"Те атакуваха много, ние се защитавахме повече през второто полувреме. Лош терен, но такъв бе и за двата отбора. Радващо е, че успях да вкарам гол, успях да направя и асистенция. Радвам се, че бихме с 2:0.

Разбира се, че мачът беше важен. Има много мачове. С много работа и труд ще успеем. Отборът ще работи много и усърдно и с помощта на всички ще участва в Шампионската лига”, заяви още нападателят на ЦСКА.