Кариана победи с 3:2 Балкан (Ботевград) в контролна среща, играна при -4 градуса на терена с изкуствена настилка в Ерден в събота. Лидерът в Северозападната Трета лига направи много пропуски до почивката. Треньорът Георги Владимиров пусна два различни състава през двете части.

Още във втората минута след центриране от фаул защитник на Балкан изби топката, но при добавката Георги Георгиев бе точен за 1:0. Малко след това Ангел Цолов отблизо би над гредата. В 8-ата Сибил Карагьозов излезе сам срещу Павел Станев, но вратарят на домакините спаси.

Балкан изравни в 18-ата минута. Цолов върна топката към Станев, но при опита на стража да я изчисти тя срещна гърба на Карагьозов и влезе в мрежата за 1:1. До почивката домакините се скъсаха да пропускат. На два пъти Петър Димитров и веднъж Николай Дичев не успяха да вкарат от чисти положения. Гредите пък спасиха вратаря на Балкан Силви Стоилов след удари на Ангел Русев - Меката и Йордан Тодоров - Паро. Русев изведе напред карианци в 39-ата минута. Румен Рангелов шутира, но вратарят Стоилов отби. При добавката на Русев обаче бе безпомощен.

През втората част Владимиров пусна нови единадесет играчи. След час време игра Ивайло Златев технично прехвърли Сайков за 2:2. Победата на Кариана донесе новото попълнение Милен Лефтеров. В 80-ата минута крилото засече пас на Георги Цеков за крайното 3:2.

Съставът на Кариана: Станев, Цолов, Георгиев, Дичев, Цв. Иванов, Петков, Тодоров, Русев, Игнатов, Димитров, Рангелов /Сайков, Ваньов, Илиев, Николов, Цеков, Д. Иванов, Петров, Боянов, Анжелов, Лефтеров и Евг. Иванов/. В сряда от 14 ч. отново в Ерден е мачът им с  Чавдар /Етрополе/.