Кариана (Eрден) записа категорична победа като гост с 6:0 срещу Ком (Берковица) в мач от 18-ия кръг на Северозападната Трета лига. Избраниците на треньора Георги Владимиров лесно стигнаха до успеха, след който оглавиха класирането. Кариана има 43 точки от 17 мача, а Литекс е с 41 от 16 срещи. Третият Левски 2007 (Левски) също има 41 точки (от 17 мача).

На двубоя в Берковица гостите от Ерден откриха резултата от дузпа за нарушение срещу Евгени Игнатов - Бамзе. От бялата точка Боби Боянов отбеляза. Пет минути по-късно Николай Николов с глава засече центриране на Игнатов за 0:2.

С подновяването на играта след почивката карианци стигнаха до класика. При остро центриране на Евгени Игнатов автогол си отбеляза Иво Ангелов -Шишето. Влезлият като резерва Борис Петков се разписа на два пъти. Той реализира първо с глава след подаване на Евгени Иванов - Геко, който също не бе сред титулярите. В 88-ата минута пък Петков оползотвори асистенция на Ангел Русев - Меката. Последният вкара шестото попадение във вратата на Ком.

Съставът на Кариана: Павел Станев, Николай Дичев, Георги Илиев, Георги Цеков, Цветко Иванов, Дидо Иванов, Николай Николов, Ангел Русев, Евгени Игнатов, Боби Боянов, Цветелин Анжелов /Евгени Иванов и Борис Петков/